Підпокрівельні плівки і стрічки

No Comments

32088_m_7.jpg.pagespeed.ce.4_SLjmPA7o

Подкровельный паробар’єр . Використання сучасних технологій і нових матеріалів у влаштуванні покрівель привели до вдосконалення покрівельної системи, основні функції якої — захист будинку від несприятливих атмосферних впливів, таких як атмосферні явища, вітер, ультрафіолетове випромінювання, а також шумо- і теплоізоляція. На будівельному ринку існує цілий клас покрівельних матеріалів без використання котрих виконання даних функцій неможливо. В цьому випадку, мова йде про паро-і гідроізоляційні матеріали, що використовуються для захисту утеплювального шару від проникнення вологи.
За останні роки масову популярність в будівництві отримали волокнисті утеплювачі. Їх застосування дозволило істотно полегшити вагу стропильних (кроквяних) конструкцій і зробити процес будівництва більш технологічним, покращити і збільшити теплозахисні характеристики будівель. Використання утеплювача з мінеральної або скловати дозволить Вам мати під дахом не холодне горище, а додаткове житлове приміщення. Однак, при багатьох перевагах утеплювачі даного класу мають один істотний недолік — водопроникність, і при значному зволоженні різко втрачають свої теплоізоляційні властивості. Наприклад, при зволоженні в 5% утеплювач дає 50% втрату тепла. Більше того, через різницю температур на внутрішній поверхні дахового покриття і поверхні утеплювача утворюється конденсат, без відводу якого постраждає не тільки утеплювач, а й сам покрівельний матеріал, адже буде схильний до процесів руйнування й корозії. Для запобігання усього вищезгаданого служать паро- та гідроізоляційні матеріали.

Види підпокрівельних плівок:
Поліетиленові плівки
Поліетиленові плівки використовують для паро-та гідроізоляції підпокрівельного простору. Ці матеріали армуються спеціальною тканиною або сіткою, завдяки чому досягається додаткова міцність.
Армовані поліетиленові плівки бувають двох видів: перфоровані і неперфоровані. Поліетиленові плівки з перфорацією використовують для гідроізоляції, а неперфоровані — для пароізоляції. Також, як пароізоляцію застосовують особливі армовані поліетиленові матеріали ламіновані з внутрішньої сторони алюмінієвою фольгою — тобто, плівки із дзеркальним шаром.

Поліпропіленові плівки
На даний момент, поліпропіленові плівки як з антиконденсатним шаром, так і без нього отримують все більше популярності серед покрівельників. Різниця між поліетиленовими і поліпропіленовими плівками полягає в тому, що поліпропілен більш міцний матеріал з високими показниками стійкості до ультрафіолетового випромінювання. Також, варто зазначити, що поліпропіленові плівки з антиконденсатним шаром здатні вбирати і утримувати воду. Вони вдало впораються з поставленими завданнями при наявності двох вентиляційних повітряних зазорів (нижнього і верхнього). Це пояснюється тим, що звернена до утеплювача сторона поліпропіленової плівки має ворсисту поверхню, завдяки якій волога при несприятливих погодних умовах затримується на нижній поверхні за рахунок ворсу.

Мембрани
Мембрани – якісно новий і по всім параметрам досконалий вид ізоляційних матеріалів, що мають здатність випускати водяну пару, що утворюється внаслідок процесів конвекції. Покрівельні мембрани складаються з нетканих синтетичних волокон, мікроструктура яких має досить високу паропроникність. Мембрани бувають двох типів: дифузійні і супердифузійні.
Дифузійним мембранам характерні маленькі отвори. Якщо щільно притиснути таку плівку до утеплювача то отвори перекриються, і мембрана не буде пропускати водяну пару. Саме тому при установці дифузійної мембрани необхідні верхній і нижній вентиляційні зазори.
Супердифузійні мембрани мають більш високий коефіцієнт паропроникності, причому їх можна монтувати без нижнього вентиляційного зазору впритул до утеплювача.

Categories: Дом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>